Sprzedaż kioskowa

Sprzedaż kioskowa

Tygodnik „Do Rzeczy” jest dostępny w najlepszych punktach sprzedaży wszystkich dystrybutorów prasy w całej Polsce. Jest dostępny również w placówkach „Poczty Polskiej”.

Lista placówek „Poczty Polskiej”:

Lp Placówka Miejscowość Kod Pocztowy Ulica Nr
1 Filipów Filipów 16-424 1 Maja 1
2 Grajewo 1 Grajewo 19-200 Józefa Piłsudskiego 12
3 Sejny, Puńsk Puńsk 16-515 Szkolna 3
4 Sejny Sejny 16-500 Józefa Piłsudskiego 24
5 Suwałki 1 Suwałki 16-400 Generała Kazimierza Pułaskiego 52
6 Suwałki 3 Suwałki 16-401 Sejneńska 13
7 Suwałki 4 Suwałki 16-402 Tadeusza Kościuszki 25
8 Suwałki 8 Suwałki 16-433 Ludwika Michała Paca 5 G
9 Białystok 1 Białystok 15-001 Warszawska 10
10 Białystok 14 Białystok 15-308 Wesoła 18
11 Białystok 2 Białystok 15-900 Kolejowa 15
12 Białystok 25 Białystok 15-148 Wasilkowska 1
13 Białystok 29 Białystok 15-154 Trawiasta 16
14 Białystok 3 Białystok 15-214 Adama Mickiewicza 17
15 Bielsk Podlaski 1 Bielsk Podlaski 17-100 Adama Mickiewicza 20
16 Ciechanowiec Ciechanowiec 18-230 Tadeusza Kościuszki 25
17 Dąbrowa Białostocka Dąbrowa Białostocka 16-200 Tadeusza Kościuszki 5
18 Grodzisk Grodzisk 17-315 Bielska 5
19 Jedwabne Jedwabne 18-420 Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury 3
20 Kleszczele Kleszczele 17-250 Plac Parkowy 5
21 Knyszyn Knyszyn 19-120 Rynek 17
22 Kolno Kolno 18-500 Marii Konopnickiej 2
23 Łomża 1 Łomża 18-400 Pocztowy 1
24 Siemiatycze Siemiatycze 17-300 11 Listopada 2
25 Sokółka Sokółka 16-100 Grodzieńska 25
26 Tykocin Tykocin 16-080 11 Listopada 36
27 Wysokie Mazowieckie Wysokie Mazowieckie 18-200 Jagiellońska 55
28 Zabłudów Zabłudów 16-060 Surażska 2
29 Zambrów 1 Zambrów 18-300 Tadeusza Kościuszki 39
30 Zbójna Zbójna 18-416 Łomżyńska 21
31 Grodzisk, Perlejewo Perlejewo 17-322

32 Rutka Tartak Rutka Tartak 16-406 ul.3-go Maja 14
33 Mońki, FUP Aleja Wojska Polskiego 41 Mońki 19-101 al.Wojska Polskiego 41
34 Aleksandrów Kujawski 1 Aleksandrów Kujawski (Aleksandrówek) 87-700 Dworcowa 1
35 Bądkowo Bądkowo 87-704 Kujawska 41
36 Bobrowo Bobrowo 87-327
33
37 Brodnica 1 Brodnica 87-300 Pocztowa 5
38 Bukowiec Pomorski Bukowiec 86-122 Floriana Ceynowy 20
39 Bydgoszcz 1 Bydgoszcz 85-001 Jagiellońska 6
40 Bydgoszcz 11 Bydgoszcz 85-796 Jerzego Rupniewskiego 13
41 Bydgoszcz 13 Bydgoszcz 85-613 Józefa Sułkowskiego 50
42 Bydgoszcz 2 Bydgoszcz 85-002 Zygmunta Augusta 3a
43 Bydgoszcz 21 Bydgoszcz 85-321 Władysława Broniewskiego 8
44 Bydgoszcz 23 Bydgoszcz 85-099 ul.Gajowa 7 38b
45 Bydgoszcz 31 Bydgoszcz 85-857 Adama Grzymały-Siedleckiego 28
46 Bydgoszcz 4 Bydgoszcz 85-204 Grunwaldzka 30
47 Bytoń k. Radziejowa Bytoń 88-231
72-01
48 Cekcyn Cekcyn 89-511 Wczasowa 3
49 Chełmno 1 Chełmno 86-200 Rybacka 2
50 Choceń Choceń 87-850 Generała Władysława Sikorskiego 15
51 Ciechocin Ciechocin 87-408
171
52 Ciechocinek 1 Ciechocinek 87-720 Gdański 1
53 Inowrocław 1 Inowrocław 88-100 Królowej Jadwigi 29
54 Izbica Kujawska Izbica Kujawska 87-865 Marszałka Józefa Piłsudskiego 31
55 Jabłonowo Pomorskie Jabłonowo Pomorskie 87-330 Kolejowa 2
56 Kamień Krajeński Kamień Krajeński 89-430 Główna 4
57 Kowal Kowal 87-820 Kazimierza Wielkiego 13
58 Łubianka Łubianka 87-152 Bydgoska 10
59 Mogilno 1 Mogilno 88-300 Rynek 15
60 Mrocza Mrocza 89-115 5 Stycznia 10
61 Pakość Pakość 88-170 Dworcowa 32
62 Unisław, FUP Papowo Biskupie 120 Papowo Biskupie 86-221
120
63 Pruszcz k. Bydgoszczy Pruszcz 86-120 Dworcowa 9
64 Rogowo Żnińskie Rogowo 88-420 Powstańców Wielkopolskich 24
65 Sępólno Krajeńskie Sępólno Krajeńskie 89-400 Hallera 31
66 Skępe Skępe 87-630 1 Maja 68
67 Skrwilno Skrwilno 87-510 Rypińska 7
68 Świecie nad Wisłą 1 Świecie 86-100 Mały Rynek 5
69 Toruń 1 Toruń 87-100 Rynek Staromiejski 15
70 Toruń 3 Toruń 87-101 Tadeusza Kościuszki 41
71 Tuchola 1 Tuchola 89-500 Świecka 25
72 Unisław Unisław 86-260 Parkowa 20
73 Warlubie Warlubie 86-160 Dworcowa 3
74 Wąbrzeźno 1 Wąbrzeźno 87-200 1 Maja 27
75 Więcbork Więcbork 89-410 Pocztowa 5
76 Włocławek 1 Włocławek 87-800 Fryderyka Chopina 54
77 Włocławek 14 Włocławek 87-817 Polna 7/9
78 Włocławek 8 Włocławek 87-806 Żytnia 66/68
79 Złotniki Kujawskie Złotniki Kujawskie 88-180 Dworcowa 5
80 Żnin 1 Żnin 88-400 Pocztowa 19
81 Dobrzyń n. Wisłą Dobrzyń nad Wisłą 87-610 Stodólna 16
82 Świecie n.Wisła, FUP Dragacz Dragacz 86-134
4
83 Fabianki Fabianki 87-811
3
84 Gostycyn k. Tucholi Gostycyn 89-520 Bydgoska 6
85 Golub-Dobrzyń 1 Golub-Dobrzyń 87-400 Rynek 26
86 Gniewkowo Gniewkowo 88-140 Dworcowa 6
87 Rypin 1 Rypin 87-500 Mławska 14
88 Bytów 1 Bytów 77-100 Dworcowa 36
89 Miastko 1, Armii Krajowej Miastko 77-200 Armii Krajowej 31
90 Kępice, FUP Trzebielino Trzebielino 77-235
48
91 Chojnice 1 Chojnice 89-600 Stary Rynek 8
92 Chojnice 2 Chojnice 89-620 Towarowa 6
93 Chojnice 1, FUP (4) Młodzieżowa Chojnice 89-604 Młodzieżowa 35
94 Człuchów 1 Człuchów 77-300 Wojska Polskiego 2
95 Człuchów 1, FUP Polnica 70, Polnica 77-300 0 70
96 Człuchów 1, FUP Debrzno Debrzno 77-310 Pocztowy 1
97 Słupsk 1, FUP Kobylnica Kobylnica 76-251 Główna 44
98 Lipnica k. Chojnic Lipnica 77-130 Zygmunta Słomińskiego 40
99 Słupsk 1 Słupsk 76-200 Hugo Kołłątaja 31
100 Słupsk 10 Słupsk 76-208 Doktora medycyny Kazimierza Frąckowskiego 13
101 Ustka 1 Ustka 76-270 Marynarki Polskiej 47
102 Słupsk 12, Pobożnego 19 Słupsk 76-216 Henryka Pobożnego 19
103 Słupsk 12, FUP Szafranka 6 U2 Słupsk 76-203 Franciszka Szafranka 6
104 Czarna Woda Czarna Woda 83-262 Adama Mickiewicza 1
105 Dzierzgoń Dzierzgoń 82-440 Odrodzenia 9
106 Gdańsk 1 Gdańsk 80-800 Obrońców Poczty Polskiej 1/2
107 Gdańsk 8 Gdańsk 80-608 Wilhelma Stryjewskiego 19
108 Gdańsk 9 Gdańsk 80-009 Gościnna 6
109 Gdańsk 20 Gdańsk 80-820 Bernarda Milskiego 1
110 Gdańsk 44 Gdańsk 80-250 Zofii Nałkowskiej 3
111 Gdańsk 53 Gdańsk 80-223 Czerwony Dwór 17
112 Gdynia 4 Gdynia 81-004 Chylońska 124
113 Gdynia 10 Gdynia 81-510 Zwycięstwa 254
114 Gdynia 16 Gdynia 81-516 Chwaszczyńska 22
115 Gniewino Gniewino 84-250 Pomorska 18
116 Jastarnia Jastarnia 84-140 Mariana Stelmaszczyka 7
117 Kartuzy 1 Kartuzy 83-300 Parkowa 2
118 Kościerzyna 1 Kościerzyna 83-400 3 Maja 3
119 Kościerzyna 1, FUP (3) Staszica Kościerzyna 83-401 Stanisława Staszica 6
120 Lębork 2 Lębork 84-310 Dworcowa 7
121 Łeba Łeba 84-360 Tadeusza Kościuszki 23
122 Łęczyce Łęczyce 84-218 Długa 8
123 Malbork 1 Malbork 82-200 17 Marca 38
124 Lębork 2, FUP Nowa Wieś Lęb Nowa Wieś Lęborska 84-351 Grunwaldzka 1A
125 Puck Puck 84-100 Wałowa 1
126 Rumia 1 Rumia 84-230 Pomorska 11
127 Sierakowice Sierakowice 83-340 Dworcowa 15
128 Smętowo Graniczne Smętowo Graniczne 83-230 Dworcowa 14
129 Sopot 1, FUP(6)Obodrzyców Sopot 81-806 Obodrzyców 1A
130 Szemud Szemud 84-217 Wejherowska 19
131 Tczew 1 Tczew 83-100 Jarosława Dąbrowskiego 7
132 Żukowo k. Kartuz Żukowo 83-330 Gdańska 46
133 Kwidzyn 1 Kwidzyn 82-500 Braterstwa Narodów 50
134 Rybnik 1 Rybnik 44-200 Pocztowa 2
135 Racibórz Racibórz 47-400 Pocztowa 14
136 Pszów Pszów
Pszowska 542
137 Radlin Radlin
Wojciecha Korfantego 3
138 Rybnik 15 Rybnik
Grunwaldzka 46
139 Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 44-335 Łowicka 2
140 Żory 1 Żory 44-240 Wodzisławska 1
141 Rydułtowy Rydułtowy 44-280 Strzelców Bytomskich 8
142 Pszczyna Pszczyna 43-200 Stefana Batorego 1
143 Bestwina Bestwina 43-512 Podzamcze 16
144 Bielsko-Biała 3 Bielsko-Biała 43-303 Cieszyńska 140
145 Bielsko-Biała 4 Bielsko-Biała 43-304 Wolności 6
146 Bielsko-Biała 16 Bielsko-Biała 43-316 Doliny Miętusiej 3
147 Chybie Chybie 43-520 Bielska 61
148 Cieszyn 1 Cieszyn 43-400 Rynek 13
149 Gilowice Gilowice 34-322 Krakowska 40
150 Jasienica Jasienica 43-385 Strumieńska 894
151 Jeleśnia Jeleśnia 34-340 Rynek 16
152 Łodygowice Łodygowice 34-325 Królowej Jadwigi 7
153 Międzybrodzie Bialskie Międzybrodzie Bialskie 34-312 Strażacka 9
154 Milówka Milówka 34-360 Jana Kazimierza 109
155 Rajcza k. Żywca Rajcza 34-370 Parkowa 2A
156 Ślemień Ślemień 34-323 Rynek 9
157 Ustroń k. Cieszyna 1 Ustroń 43-450 Ignacego Daszyńskiego 33
158 Węgierska Górka Węgierska Górka 34-350 Zielona 41
159 Wilkowice Wilkowice 43-365 Wiśniowa 4
160 Wisła Wisła 43-460 Bogumiła Hoffa 1
161 Zebrzydowice Zebrzydowice 43-410 Księdza Antoniego Janusza 6
162 Żywiec 1, Żywiec 34-300 Tadeusza Kościuszki 31
163 Żywiec 1, FUP (2) Dworcowa Żywiec 34-310 Dworcowa 52
164 Blachownia 1 Blachownia 42-290 Stefana Żeromskiego 8
165 Ciasna Ciasna 42-793 Magazynowa 19
166 Częstochowa 1 Częstochowa 42-200 Stanisława Orzechowskiego 7
167 Częstochowa 1, FUP (8) Częstochowa 42-208 Józefa Mireckiego 31
168 Częstochowa 17 Częstochowa 42-217 Śląska 19
169 Częstochowa 17, FUP(22) Sw Rocha Częstochowa 42-221 Świętego Rocha 250
170 Częstochowa 24 Częstochowa 42-224 Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6
171 Częstochowa 18, FUP (28) Mościckiego Częstochowa 42-228 Prezydenta RP Ignacego Mościckiego 12
172 Janów Janów 42-253 Żarecka 1
173 Kłomnice Kłomnice 42-270 Strażacka 18 A
174 Koniecpol Koniecpol 42-230 Tadeusza Kościuszki 14
175 Koszęcin Koszęcin 42-286 Powstańców Śląskich 5
176 Krzepice Krzepice 42-160 Częstochowska 16
177 Lubliniec 1 Lubliniec 42-700 Miarki 22
178 Częstochowa 24, FUP Mstów Mstów 42-244 16 Stycznia 14
179 Kłomnice, FUP Mykanów Mykanów 42-233 Samorządowa 1
180 Myszków 1 Myszków 42-300 3 Maja 9
181 Częstochowa 24, FUP Rędziny Rędziny 42-242 Wolności 87
182 Woźniki Śląskie Woźniki 42-289 Tarnogórska 4
183 Wręczyca Wręczyca Wielka 42-130 Szkolna 3
184 Chełm Śląski Chełm Śląski 41-403 Śląska 68
185 Gliwice 1 Gliwice 44-100 Dolnych Wałów 8
186 Gliwice 22,FUP (14) Perkoza Gliwice 44-114 Perkoza 12
187 Gliwice 22, Zubrzyckiego Gliwice 44-122 Żwirki i Wigury 66
188 Jaworzno 1 Jaworzno 43-600 Pocztowa 9 A
189 Kalety Kalety 42-660 Żwirki i Wigury 2
190 Katowice 17 Katowice 40-467 Miła 3B
191 Katowice 26 Katowice 40-610 Bolesława Prusa 42
192 Knurów 4 Knurów 44-194 Władysława Łokietka 3
193 Kroczyce Kroczyce 42-425 Batalionów Chłopskich 14
194 Krzyżanowice Krzyżanowice 47-450 Tworkowska 4
195 Lędziny 1 Lędziny 43-140 Lędzińska 84
196 Gorzyce, FUP Lubomia Lubomia 44-360 Szkolna 1
197 Mysłowice 1 Mysłowice 41-400 Powstańców 11
198 Pilchowice k. Gliwic Pilchowice 44-145 Dworcowa 8
199 Ruda Śląska 1 Ruda Śląska 41-700 Wolności 8
200 Ruda Śląska 7 Ruda Śląska 41-707 Radoszowska 126
201 Strumień Strumień 43-246 Pocztowa 9
202 Strzyżowice k. Będzina Strzyżowice 42-575 Belna 1
203 Tychy 8 Tychy 43-108 Stefana Batorego 14
204 Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski 44-300 Księdza Pułkownika Wilhelma Kubsza 4
205 Zabrze 6 Zabrze 41-806 Kalinowa 7
206 Żarnowiec n. Pilicą Żarnowiec 42-439 Warszawska 13
207 Busko-Zdrój 1 Busko-Zdrój 28-100 Adama Mickiewicza 11
208 Kazimierza Wielka Kazimierza Wielka 28-500 Mikołaja Reja 17
209 Pińczów Pińczów 28-400 Batalionów Chłopskich 14
210 Sędziszów k. Jędrzejowa Sędziszów 28-340 Sady 9
211 Solec-Zdrój Solec-Zdrój 28-131 Kościelna 2
212 Stopnica Stopnica 28-130 Plac Józefa Piłsudskiego 7
213 Włoszczowa Włoszczowa 29-100 Tadeusza Kościuszki 13
214 Bieliny Bieliny 26-004 Stefana Żeromskiego 2
215 Chmielnik Chmielnik 26-020 Wolności 5
216 Daleszyce Daleszyce 26-021 Kościelna 26
217 Gowarczów Gowarczów 26-225 Konecka 1
218 Kielce 1 Kielce 25-001 Niepodległości 2
219 Kielce 23 Kielce 25-430 Jana Nowaka-Jeziorańskiego 77
220 Łagów k. Staszowa Łagów 26-025 Wolska 4
221 Miedziana Góra Kostomłoty Drugie 26-085 Bugajska 6
222 Nowa Słupia Nowa Słupia 26-006 Stanisława Staszica 2
223 Piekoszów Piekoszów 26-065 Częstochowska 58
224 Raków k. Staszowa Raków 26-035 Wolności 14
225 Starachowice 1 Starachowice 27-200 Słoneczna 4
226 Sandomierz 1, FUP Dwikozy Dwikozy 27-620 Spółdzielcza 8
227 Opatów Kielecki,FUP Iwaniska Iwaniska 27-570 Rynek 1
228 Koprzywnica Koprzywnica 27-660 11 Listopada 88
229 Opatów Kielecki Opatów 27-500 Obrońców Pokoju 23
230 Połaniec Połaniec 28-230 Krakowska 3
231 Sandomierz 1 Sandomierz 27-600 Stefana Żeromskiego 12
232 Staszów 1 Staszów 28-200 Kolejowa 1
233 Końskie 1, FUP Ruda Maleniecka Ruda Maleniecka 26-242
99A
234 Jędrzejów 1, FUP Imielno Jędrzejowskie Imielno 28-300 Główna 8
235 Krynica-Zdrój, Tylicz, Rynek 3 Tylicz 33-380 Rynek 3
236 Alwernia Alwernia 32-566 Zbigniewa Gęsikowskiego 7
237 Biecz Biecz 38-340 Kazimierza Wielkiego 9
238 Bobowa k. Stróż Bobowa 38-350 Pocztowa 2
239 Bochnia 1 Bochnia 32-700 Kazimierza Wielkiego 34
240 Brzesko 1 Brzesko 32-800 Tadeusza Kościuszki 5
241 Bukowina Tatrzańska Bukowina Tatrzańska 34-530 Tadeusza Kościuszki 140
242 Chełmiec Chełmiec 33-395 Marcinkowicka 11
243 Czarny Dunajec Czarny Dunajec 34-470 Kolejowa 16
244 Czernichów Czernichów 32-070
2
245 Dąbrowa Tarnowska Dąbrowa Tarnowska 33-200 Jagiellońska 3
246 Gorlice 1 Gorlice 38-300 Władysława Jagiełły 4
247 Grybów Grybów 33-330 Tadeusza Kościuszki 8
248 Jodłownik Jodłownik 34-620
198
249 Jordanów Jordanów 34-240 Rynek 2
250 Kalwaria Zebrzydowska Kalwaria Zebrzydowska 34-130 Targowa 1
251 Kęty Kęty 32-650 Jana III Sobieskiego 33A
252 Kraków 28 Kraków (Kraków-Nowa Huta) 31-903 Willowe 28
253 Kraków 49 Kraków (Kraków-Śródmieście) 31-557 Pokoju 33
254 Kraków 59 Kraków (Kraków-Nowa Huta) 31-628 Bohaterów Września 26 A
255 Kraków 60 Kraków (Kraków-Nowa Huta) 31-705 Na Stoku 1
256 Krynica-Zdrój Krynica-Zdrój 33-380 Zdrojowa 28
257 Libiąż Libiąż 32-590 Oświęcimska 40
258 Limanowa 1 Limanowa 34-600 Księdza Kazimierza Łazarskiego 9
259 Lipnica Murowana Lipnica Murowana 32-724
83
260 Kocmyrzów Luborzyca 32-010 Jagiellońska 20
261 Miechów Miechów 32-200 Tadeusza Kościuszki 1
262 Krynica Zdrój, FUP Muszyna Muszyna 33-370 Rynek 24
263 Myślenice Myślenice 32-400 Jana Matejki 1
264 Nawojowa Nawojowa 33-335
99
265 Nowy Sącz 1 Nowy Sącz 33-300 Antoniego Dunajewskiego 10
266 Nowy Sącz 2 Nowy Sącz 33-310 Śniadeckich 13
267 Nowy Targ 4 Nowy Targ 34-402 Mikołaja Kopernika 12
268 Nowy Targ 5 Nowy Targ 34-403 Królowej Jadwigi 17
269 Nowy Wiśnicz Nowy Wiśnicz 32-720 Rynek 6
270 Olkusz 1 Olkusz 32-300 Kazimierza Wielkiego 58 A
271 Piwniczna-Zdrój Piwniczna-Zdrój 33-350 Rynek 12
272 Rabka-Zdrój Rabka-Zdrój 34-700 Orkana 22
273 Dąbrow Tarnowska, FUP Radgoszcz Radgoszcz 33-207 Świętego Kazimierza 7
274 Sidzina Sidzina 34-236
0
275 Skawina Skawina 32-050 Żwirki i Wigury 13 A
276 Stary Sącz Stary Sącz 33-340 Stefana Batorego 19
277 Sucha Beskidzka Sucha Beskidzka 34-200 Adama Mickiewicza 50
278 Tarnów 1 Tarnów 33-100 Adama Mickiewicza 6
279 Trzebinia Trzebinia 32-540 Dworcowa 10
280 Tuchów Tuchów 33-170 Jana Pawła II 2
281 Wadowice Wadowice 34-100 Lwowska 11
282 Wieliczka Wieliczka 32-020 Legionów 3
283 Zabierzów Zabierzów 32-080 Śląska 216
284 Zakliczyn n. Dunajcem Zakliczyn 32-840 Rynek 23
285 Zielonki Zielonki 32-087 Krakowskie Przedmieście 116
286 Żabno k. Tarnowa Żabno 33-240 Rynek 12
287 Wadowice, FUP Kopernika Wadowice 34-100 Mikołaja Kopernika 10 B
288 Słomniki, FUP Słomniki Słomniki 32-090 ul.Tadeusza Kościuszki 58
289 Szczucin, FUP Bolesław 175 Bolesław 33-220
175
290 Oświęcim Oświęcim 32-600 Władysława Jagiełły 14
291 Zakopane 1 Zakopane 34-500 Krupówki 20
292 Gorzkowice Gorzkowice 97-350 Szkolna 2
293 Kamieńsk Kamieńsk 97-360 Wieluńska 25
294 Rokiciny Rokiciny-Kolonia 97-221 Henryka Sienkiewicza 8
295 Żytno Żytno 97-532 Krótka 4
296 Skierniewice 1 Skierniewice 96-100 Henryka Sienkiewicza 2
297 Głowno 1 Głowno 95-015 Zgierska 6
298 Grabów k. Łęczycy Grabów 99-150 1 Maja 21
299 Sieradz 2, FUP Klonowa Klonowa 98-273 Księdza Józefa Dalaka 4
300 Krośniewice Krośniewice 99-340 Poznańska 1
301 Kutno 1 Kutno 99-300 Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
302 Łowicz 1 Łowicz 99-400 3 Maja 13
303 Łódź 17 Łódź (Łódź-Śródmieście) 90-110 Stanisława Moniuszki 4
304 Łódź 64 Łódź (Łódź-Bałuty) 91-215 Rydzowa 14
305 Łódź 84 Łódź (Łódź-Górna) 93-326 Chóralna 2
306 Osjaków Osjaków 98-320 Wieluńska 7
307 Pajęczno Pajęczno 98-330 1 Maja 9
308 Skierniewice 2 Skierniewice 96-102 Adama Mickiewicza 2/4
309 Wieluń 1 Wieluń 98-300 Legionów 8
310 Wieruszów Wieruszów 98-400 Generała Karola Świerczewskiego 21
311 Żychlin Żychlin 99-320 Łukasińskiego 11
312 Głowno 1, Sikorskiego 45_49 Głowno 95-016 Władysława Sikorskiego 45/49
313 Chełm 1 Chełm 22-100 I Armii Wojska Polskiego 41A
314 Chełm 1, FUP (7) Wirskiego Chełm 22-116 Bolesława Wirskiego 4
315 Wola Uhruska Wola Uhruska 22-230 Dworcowa 10
316 Żmudź Żmudź 22-114
7A
317 Krasnystaw Krasnystaw 22-300 3 Maja 26
318 Kraśnik Lubelski 1 Kraśnik 23-200 Wolności 15
319 Kraśnik Lubelski 7 Kraśnik (Kraśnik Fabryczny) 23-204 Księdza Stanisława Zielińskiego 3
320 Trzydnik Duży Trzydnik Duży 23-230
119
321 Michów, FUP Jeziorzany Jeziorzany 21-146 Rynek 33
322 Michów k. Lubartowa Michów 21-140 Strażacka 8
323 Ostrów Lubelski Ostrów Lubelski 21-110 Partyzantów 1A
324 Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny 24-120 Doktora Tadeusza Tyszkiewicza 2
325 Kłoczew Kłoczew 08-550 Długa 67
326 Puławy 1, Końskowola Końskowola 24-130 Pożowska 3
327 Puławy 1 Puławy 24-100 Lubelska 3
328 Biała Podlaska 1 Biała Podlaska 21-500 Wolności 9
329 Radzyń Podlaski 1,FUP Czemierniki Czemierniki 21-306 Rynek 14
330 Drelów Drelów 21-570 Ogrodowa 2
331 Konstantynów n. Bugiem Konstantynów 21-543 Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
332 Łuków 1 Łuków 21-400 Józefa Piłsudskiego 15
333 Międzyrzec Podlaski 1 Międzyrzec Podlaski 21-560 Warszawska 34
334 Parczew Parczew 21-200 Kościelna 7
335 Piszczac Piszczac 21-530 Cmentarna 3
336 Radzyń Podlaski 1 Radzyń Podlaski 21-300 Jarosława Dąbrowskiego 18
337 Serokomla Serokomla 21-413 Warszawska 21
338 Słowatycze Sławatycze 21-515 Rynek 20
339 Stoczek Łukowski Stoczek Łukowski 21-450 Wyzwolenia 6
340 Terespol n. Bugiem 1 Terespol 21-550 Wojska Polskiego 100
341 Trzebieszów k. Łukowa Trzebieszów 21-404
32
342 Wisznice Wisznice 21-580 Warszawska 1
343 Lublin 1 Lublin 20-001 Krakowskie Przedmieście 50
344 Bełżyce Bełżyce 24-200 Lubelska 3
345 Bychawa Bychawa 23-100 Marsz. Józefa Piłsudskiego 42566
346 Chrzanów Chrzanów 23-305
111B
347 Cyców Cyców 21-070 Chełmska 1A
348 Janów Lubelski Janów Lubelski 23-300 Jana Zamoyskiego 39
349 Jastków Jastków 21-002 Warszawska 51B
350 Lublin 50, FUP (3) Okrzei (PP LU 19755) Lublin 20-132 Stefana Okrzei 2
351 Lublin 24 Lublin 20-500 Sasankowa 8
352 Lublin 49 Lublin 20-473 Zbigniewa Herberta 14
353 Lublin 17, FUP Leonarda Lublin 20-626 Leonarda 18
354 Lublin 2, FUP (61) Pogodna Lublin 20-333 Pogodna 34
355 Milejów Milejów-Osada 21-020 Partyzancka 13
356 Modliborzyce Modliborzyce 23-310 Józefa Piłsudskiego 48
357 Nałęczów 3 Nałęczów 24-150 Głębocznica 23
358 Niedrzwica Duża Niedrzwica Duża 24-220 Krótka 12
359 Opole Lubelskie Opole Lubelskie 24-300 Lubelska 16
360 Rybczewice Rybczewice Pierwsze 21-065
119
361 Łęczna 1, FUP Spiczyn Spiczyn 21-077
23
362 Strzyżewice Strzyżewice 23-107
109
363 Świdnik k. Lublina 1 Świdnik 21-040 Kosynierów 12
364 Wysokie Wysokie 23-145 Rynek Jabłonowskich 3
365 Włodawa 1 Włodawa 22-200 11 Listopada 6
366 Włodawa 1, FUP (3) JP II  Włodawa 22-201 Jana Pawła II 27
367 Biłgoraj 3 Biłgoraj 23-401 Wolności 9
368 Dołhobyczów Dołhobyczów 22-540 22 Lipca 10
369 Horodło Horodło 22-523 Rynek 11
370 Hrubieszów Hrubieszów 22-500 Józefa Piłsudskiego 7
371 Józefów Józefów 23-460 Pocztowa 2
372 Krasnobród Krasnobród 22-440 3 Maja 28
373 Krynice Krynice 22-610
84 E
374 Lubycza Królewska Lubycza Królewska 22-680 Parkowa 10
375 Łaszczów Łaszczów 22-650 3 Maja 13
376 Miączyn Miączyn 22-455
164
377 Mircze Mircze 22-530 Kryłowska 33
378 Nielisz Nielisz 22-413
146 A
379 Potok Górny Potok Górny 23-423
116
380 Radecznica Radecznica 22-463 Bolesława Prusa 21
381 Skierbieszów Skierbieszów 22-420 Rynek 1
382 Sułów Sułów 22-448
143
383 Susiec Susiec 22-672 Tomaszowska 100
384 Szczebrzeszyn Szczebrzeszyn 22-460 Zamojska 13
385 Tarnogród Tarnogród 23-420 Rynek 20
386 Tomaszów Lubelski 1 Tomaszów Lubelski 22-600 Żwirki i Wigury 4
387 Trzeszczany Trzeszczany Pierwsze 22-554
194
388 Tyszowce Tyszowce 22-630 3 Maja 6
389 Ulhówek Ulhówek 22-678 Kościelna 1/3
390 Zamość 1 Zamość 22-400 Tadeusza Kościuszki 9
391 Zamość 4 Zamość 22-402 Koszary 95
392 Zamość 1, FUP (7) Orzeszkowej Zamość 22-405 Elizy Orzeszkowej 17
393 Zamość 11, FUP Lwowska Zamość 22-410 Lwowska 25
394 Zwierzyniec Zwierzyniec 22-470 Partyzantów 1
395 Turobin, FUP Goraj Goraj 23-450 ul.Bednarska 1
396 Olecko Olecko 19-400 Wolności 28
397 Barczewo Barczewo 11-010 Pocztowy 1
398 Bartoszyce 1 Bartoszyce 11-200 11 Listopada 3
399 Biskupiec Biskupiec 11-300 Dworcowa 3
400 Biskupiec k. Iławy Biskupiec 13-340 Grudziądzka 11
401 Bisztynek Bisztynek 11-230 Wolności 2
402 Dąbrówno Dąbrówno 14-120 Ostródzka 3
403 Dobre Miasto Dobre Miasto 11-040 Zwycięstwa 8
404 Działdowo 1 Działdowo 13-200 Marii Skłodowskiej-Curie 12
405 Dźwierzuty Dźwierzuty 12-120 Niepodległości 13
406 Iława 2 Iława 14-210 Dworcowa 1A
407 Kętrzyn 1 Kętrzyn 11-400 Pocztowa 1
408 Korsze Korsze 11-430 Elizy Orzeszkowej 7
409 Lidzbark k. Działdowa Lidzbark 13-230 Dworcowa 8
410 Lidzbark Warmiński Lidzbark Warmiński 11-100 Aleksandra Świętochowskiego 5
411 Lubawa Lubawa 14-260 Gdańska 13
412 Mikołajki k. Mrągowa Mikołajki 11-730 3 Maja 8
413 Miłakowo Miłakowo 14-310 Ignacego Daszyńskiego 10
414 Morąg Morąg 14-300 11 Listopada 2
415 Mrągowo 1 Mrągowo 11-700 Królewiecka 39
416 Nidzica Nidzica 13-100 1 Maja 6
417 Nowe Miasto Lubawskie Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Działyńskich 1
418 Olsztyn 1 Olsztyn 10-001 Seweryna Pieniężnego 21
419 Olsztyn 13 Olsztyn 10-684 Melchiora Wańkowicza 26
420 Olsztyn 14 Olsztyn 10-084 Warszawska 64
421 Olsztyn 2 Olsztyn 10-900 Partyzantów 39
422 Olsztyn 3 Olsztyn 10-344 Bolesława Limanowskiego 48
423 Olsztyn 4 Olsztyn 10-630 Szczytnowska 4
424 Olsztyn 6 Olsztyn 10-691 Henryka Panasa 1A
425 Olsztyn 8 Olsztyn 10-580 Mikołaja Kopernika 40
426 Olsztynek Olsztynek 11-015 Fryderyka Chopina 15
427 Orneta Orneta 11-130 Adama Mickiewicza 3
428 Orzysz Orzysz 12-250 Wojska Polskiego 22
429 Ostróda 1 Ostróda 14-100 Adama Mickiewicza 15
430 Pisz 1 Pisz 12-200 Gustawa Gizewiusza 6
431 Płośnica Płośnica 13-206 Dworcowa 12
432 Reszel Reszel 11-440 Kolejowa 1
433 Ruciane-Nida 1 Ruciane-Nida 12-220 Wczasów 4 B
434 Ryn Ryn 11-520 Karola Świerczewskiego 5
435 Sępopol Sępopol 11-210 22 Lipca 6
436 Szczytno 1 Szczytno 12-100 Polska 22
437 Węgorzewo Węgorzewo 11-600 Zamkowa 9
438 Zalewo Zalewo 14-230 Henryka Sienkiewicza 3
439 Elbląg 13 Elbląg 82-312 Odrodzenia 10
440 Elbląg 15 Elbląg 82-314 Ogólna 55
441 Elbląg 2 Elbląg 82-310 Dworcowy 2
442 Młynary Młynary 14-420 1 Maja 8
443 Pasłęk 1 Pasłęk 14-400 Władysława Jagiełły 13
444 Pieniężno Pieniężno 14-520 1 Maja 13
445 Tolkmicko Tolkmicko 82-340 Świętojańska 25
446 Olsztyn 1, FUP Zbożowa Olsztyn 10-803 Zbożowa 27A
447 Brzeg 1 Brzeg 49-300 Piastowska 7
448 Byczyna Byczyna 46-220 Stawowa 1
449 Dobrodzień Dobrodzień 46-380 Piastowska 9
450 Głuchołazy 1 Głuchołazy 48-340 Tadeusza Kościuszki 13
451 Niemodlin Niemodlin 49-100 Rynek 5
452 Olesno Olesno 46-300 Józefa Lompy 23
453 Otmuchów Otmuchów 48-385 Krakowska 6
454 Prudnik Prudnik 48-200 Tadeusza Kościuszki 14
455 Turawa Turawa 46-045 Opolska 17
456 Wołczyn Wołczyn 46-250 Dworcowa 34
457 Zawadzkie Zawadzkie 47-120 Dworcowa 3
458 Kędzierzyn-Koźle 4 Kędzierzyn-Koźle 47-220 Doktora Judyma 2
459 Krapkowice 1 Krapkowice 47-300 Opolska 30
460 Polska Cerekiew Polska Cerekiew 47-260 Pocztowa 4
461 Strzelce Opolskie 1 Strzelce Opolskie 47-100 Marka Prawego 18
462 Zdzieszowice Zdzieszowice 47-330 Powstańców Śląskich 1
463 Kędzierzyn-Koźle 1 Kędzierzyn-Koźle 47-200 Ignacego Łukasiewicza 3
464 Czarnków Czarnków 64-700 Tadeusza Kościuszki 45
465 Krzyż Wlkp, Drawsko k. Czarnkowa Drawsko 64-733 Powstańców Wielkopolskich 121
466 Krzyż Wielkopolski Krzyż Wielkopolski 64-761 Walki Młodych 3
467 Czarnków 1, Lubasz, Bolesława Chrobrego 39 Lubasz 64-720 Bolesława Chrobrego 41
468 Czarnków, Połajewo, Rynek 19 Połajewo 64-710 Rynek 19
469 Gniezno 2, Pocztowa Gniezno 62-210 Pocztowa 2
470 Konin 2 Konin 62-510 Kolejowa 5A
471 Koło 1, FUP Dąbie Dąbie 62-660 Kolska 20
472 Dobra k.Turku, FUP Kawęczyn Kawęczyn 62-704
76
473 Olszówka Olszówka 62-641
19A
474 Krzywiń Krzywiń 64-010 Rynek 8
475 Bralin Bralin 63-640 Wrocławska 44
476 Czermin k. Pleszewa Czermin 63-304
13
477 Ostrzeszów, FUP Doruchów Stara Kuźnica 63-505
3
478 Jarocin Poznański 1, FUP Jaraczewo Jaraczewo 63-233 ul.Golska 5
479 Kalisz 1 Kalisz 62-800 Zamkowa 18-20
480 Kobylin k. Krotoszyna Kobylin 63-740 Krotoszyńska 17
481 Krotoszyn 1 Krotoszyn 63-700 Piastowska 35
482 Łęka Opatowska Łęka Opatowska 63-645 Szkolna 6
483 Odolanów Odolanów 63-430 Bartosza 3
484 Opatówek Opatówek 62-860 Kościelna 14
485 Ostrów Wielkopolski 1 Ostrów Wielkopolski 63-400 Kolejowa 22
486 Ostrów Wielkopolski 2 Ostrów Wielkopolski 63-410 Towarowa 3
487 Pleszew 1 Pleszew 63-300 Poznańska 28
488 Przygodzice Przygodzice 63-421 Wrocławska 54
489 Rozdrażew Rozdrażew 63-708 Dworcowa 4
490 Stawiszyn Stawiszyn 62-820 Zamkowa 1
491 Żelazków Żelazków 62-817
9
492 Ostrów Wielkopolski 1, Marii Konopnickiej 30A Ostrów Wielkopolski 63-400 Marii Konopnickiej 30A
493 Bojanowo Poznańskie Bojanowo 63-940 Adama Mickiewicza 12
494 Miejska Górka Miejska Górka 63-910 Jana Pawła II 4
495 Rawicz 1 Rawicz 63-900 Marszałka Józefa Piłsudskiego 9
496 Piła 1 Piła 64-920 Wojska Polskiego 36
497 Piła 4 Piła 64-970 Franklina Roosevelta 53
498 Budzyń Budzyń 64-840 Władysława Łokietka 29
499 Chodzież Chodzież 64-800 Tadeusza Kościuszki 17
500 Margonin Margonin 64-830 Powstańców Wielkopolskich 1
501 Łobżenica Łobżenica 89-310 Wolności 4
502 Wyrzysk Wyrzysk 89-300 Pocztowa 7
503 Wągrowiec Wągrowiec 62-100 Pocztowa 12
504 Grodzisk Wielkopolski Grodzisk Wielkopolski 62-065 Bukowska 2
505 Książ Wielkopolski Książ Wielkopolski 63-130 Tadeusza Kościuszki 1
506 Poznań 1 Poznań (Poznań-Stare Miasto) 61-890 Tadeusza Kościuszki 77
507 Rakoniewice Rakoniewice 62-067 Pocztowa 16
508 Śrem 1 Śrem 63-100 20 Października 41
509 Poznań 41 Poznań (Poznań-Nowe Miasto) 61-360 Starołęcka 42
510 Jastrowie Jastrowie 64-915 Kieniewicza 11
511 Złotów Złotów 77-400 Piasta 4
512 Mielec 1 Mielec 39-300 Augusta i Wiktora Jadernych 2
513 Sokołów Małopolski Sokołów Małopolski 36-050 Lubelska 42
514 Błażowa Rzeszowska Błażowa 36-030 3 Maja 9
515 Strzyżów n. Wisłokiem Strzyżów 38-100 Parkowa 7
516 Dukla Dukla 38-450 Łąki 1
517 Krosno 1 Krosno 38-400 Podwale 38
518 Sanok 1 Sanok 38-500 Generała Tadeusza Kościuszki 26
519 Dydnia Dydnia 36-204 0 222
520 Krosno 5 Krosno 38-402 Wojska Polskiego 41
521 Rzeszów 18 Rzeszów 35-516 Krynicka 1
522 Rzeszów 5 Rzeszów 35-208 Jana Kochanowskiego 27
523 Borowa k. Mielca Borowa 39-305 0 266
524 Kolbuszowa Kolbuszowa 36-100 Jana Pawła II 2
525 Leżajsk Leżajsk 37-300 Adama Mickiewicza 50
526 Łańcut Łańcut 37-100 Królowej Elżbiety 8
527 Majdan Królewski Majdan Królewski 36-110 Rynek 1a
528 Przecław Przecław 39-320 Jana Kilińskiego 9
529 Radomyśl Wielki Radomyśl Wielki 39-310 Rynek 7
530 Ropczyce Ropczyce 39-100 Księdza Doktora Jana Zwierza 1
531 Tyczyn Tyczyn 36-020 Jana Kilińskiego 1
532 Wadowice Górne Wadowice Górne 39-308 0 136
533 Brzostek Brzostek 39-230 Szkolna 2
534 Dębica 1 Dębica 39-200 Jana III Sobieskiego 11
535 Jodłowa Jodłowa 39-225 0 25 B
536 Pustków 3 Pustków 39-206 0 26
537 Cieszanów Cieszanów 37-611 Rynek 25
538 Jarosław 1 Jarosław 37-500 im. Jana Pawła II 10
539 Kańczuga Kańczuga 37-220 Marszałka Józefa Piłsudskiego 6
540 Krasiczyn Krasiczyn 37-741 0 36
541 Laszki k. Bobrówki Laszki 37-543 0 36
542 Lubaczów Lubaczów 37-600 Adama Mickiewicza 3
543 Oleszyce Oleszyce 37-630 Zamkowa 7
544 Przemyśl 2 Przemyśl 37-720 Adama Mickiewicza 13
545 Przemyśl 6 Przemyśl 37-704 Ojca Świętego Jana Pawła II 70
546 Przeworsk 1 Przeworsk 37-200 Jagiellońska 2
547 Sieniawa Sieniawa 37-530 Księcia Józefa Poniatowskiego 2
548 Jeżowe k. Rudnika n. Sanem Jeżowe 37-430 0 236
549 Stalowa Wola 1 Stalowa Wola 37-450 Księdza Jerzego Popiełuszki 18
550 Stalowa Wola 6 Stalowa Wola 37-464 Księdza Piotra Ściegiennego 7
551 Stalowa Wola 7 Stalowa Wola 37-465 Marcelego Siedlanowskiego 3
552 Stalowa Wola 9 Stalowa Wola 37-467 Jana Pawła II 25
553 Zaleszany Zaleszany 37-415 0 16
554 Baranów Sandomierski Baranów Sandomierski 39-450 Rynek 21
555 Nowa Dęba Nowa Dęba 39-460 Rzeszowska 3
556 Tarnobrzeg 3 Tarnobrzeg 39-401 Stanisława Wyspiańskiego 19
557 Tarnobrzeg 1, FUP Konfederacji Dzikowskiej Tarnobrzeg 39-407 Konfederacji Dzikowskiej 13
558 Chojna Chojna 74-500 Franklina Delano Roosevelta 2
559 Mieszkowice Mieszkowice 74-507 Wolności 3
560 Chojna, Trzcińsko-Zdrój Trzcińsko-Zdrój 74-510 Rynek 3
561 Choszczno 1 Choszczno 73-200 Wolności 11
562 Drawsko Pomorskie Drawsko Pomorskie 78-500 Pocztowa 11
563 Drawsko Pomorskie, FUP Kalisz Pomorski Kalisz Pomorski 78-541 Wolności 18
564 Złocieniec 1 Złocieniec 78-520 Adama Mickiewicza 1
565 Złocieniec 1, Wierzchowo Wierzchowo 78-530 Orła Białego 1
566 Gryfice 1 Gryfice 72-300 Dworcowa 20
567 Gryfice 1, FUP Rewal Rewal 72-344 Władysława Sikorskiego 3
568 Trzebiatów n. Regą 1 Trzebiatów 72-320 Rynek 17
569 Gryfice 1, Karnice Karnice 72-343 Szkolna 1
570 Gryfino 1, FUP Banie Banie 74-110 Pocztowa 7
571 Gryfino 1 Gryfino 74-100 Sprzymierzonych 1
572 Gryfino 1, 11 Listopada Gryfino 74-101 11 Listopada 8
573 Kamień Pomorski, Dziwnów 1 Dziwnów 72-420 Adama Mickiewicza 29a
574 Kamień Pomorski Kamień Pomorski 72-400 Pocztowa 1
575 Kołobrzeg 1 Kołobrzeg 78-100 Armii Krajowej 1
576 Kołobrzeg 4 Kołobrzeg 78-102 Urocza 3
577 Kołobrzeg 1, FUP (7) Bema Kołobrzeg 78-105 Generała Józefa Bema 5
578 Kołobrzeg 1, Dźwirzyno Dźwirzyno 78-131 Wyzwolenia 16
579 Białogard 1 Białogard 78-200 Wojska Polskiego 87/88
580 Darłowo 1 Darłowo 76-150 Pocztowa 36
581 Koszalin 1 Koszalin 75-016 Władysława Andersa 22
582 Koszalin 4 Koszalin 75-202 Armii Krajowej 5
583 Koszalin 1, FUP (10) Zwycieśtwa Koszalin 75-617 Zwycięstwa 186
584 Koszalin 4, FUP Mielno Mielno 76-032 1 Maja 5
585 Polanów Polanów 76-010 Bobolicka 1
586 Połczyn-Zdrój Połczyn-Zdrój 78-320 Grunwaldzka 27
587 Rymań Rymań 78-125 Koszalińska 36
588 Koszalin 1, FUP Sianów Sianów 76-004 Armii Polskiej 37
589 Połczyn Zdrój, FUP Tychowo Tychowo 78-220 Dworcowa 8
590 Darłowo 1, FUP Darłówko Darłowo (Darłówko) 76-150 Kąpielowa 4
591 Koszalin 12, Akademicka 29 Koszalin 75-455 Akademicka 29
592 Koszalin 4,FUP Sarbinowo Sarbinowo 76-034 Młyńska 4
593 Darłowo 1, Dąbki Dąbki 76-156 Darłowska 18
594 Rymań, Gościno Gościno 78-120 Lipowa 2
595 Koszalin 2, Zwycięstwa 1 A Koszalin 75-900 Mieszka I 11
596 Barlinek Barlinek 74-320 1 Maja 6
597 Barlinek, Pełczyce Pełczyce 73-260 Rynek Bursztynowy 4
598 Pyrzyce Pyrzyce 74-200 Księcia Bogusława X 15
599 Stargard Szcz 2, FUP Chociwel Chociwel 73-120 Armii Krajowej 39
600 Stargard Szcz.2, FUP Dolice Dolice 73-115 Wiejska 15
601 Stargard Szczeciński 1 Stargard 73-100 Szczecińska 71
602 Stargard Szczeciński 2 Stargard 73-110 Księcia Barnima I 2
603 Stargard Szczeciński 8 Stargard 73-106 Pocztowa 1
604 Węgorzyno Węgorzyno 73-155 Runowska 8
605 Stargard Szcz. 2, Marianowo Marianowo 73-121 Stargardzka 45
606 Barwice Barwice 78-460 Wolności 4
607 Biały Bór Biały Bór 78-425 Michała Roli-Żymierskiego 15
608 Bobolice Bobolice 76-020 Pocztowa 9
609 Borne Sulinowo Borne Sulinowo 78-449 Niepodległości 16
610 Szczecinek 1 Szczecinek 78-400 Bohaterów Warszawy 36
611 Świdwin 1 Świdwin 78-300 Jana Pawła II 2
612 Wałcz, FUP Człopa Człopa 78-630 Zwycięstwa Wojska Polskiego 5
613 Wałcz 1 Wałcz 78-600 Kilińszczaków 30
614 Wałcz 1, Okulickiego 39 Wałcz 78-600 Generała Leopolda Okulickiego 39
615 Szczecin 1 Szczecin 70-405 Bogurodzicy 1
616 Dębno Dębno 74-400 Armii Krajowej 6
617 Międzyzdroje Międzyzdroje 72-500 Gryfa Pomorskiego 7
618 Myślibórz Myślibórz 74-300 Rynek im. Jana Pawła II 16
619 Nowogard 1 Nowogard 72-200 3 Maja 17
620 Police 1 Police 72-010 Grunwaldzka 16
621 Szczecin 10, FUP Przecław Przecław 72-005 0 58
622 Resko Resko 72-315 Wojska Polskiego 8
623 Szczecin 3 Szczecin 70-358 Pocztowa 5
624 Szczecin 4 Szczecin 70-334 Piastów 13
625 Szczecin 5 Szczecin 71-507 Wyzwolenia 70
626 Szczecin 6 Szczecin 71-141 Adama Mickiewicza 120
627 Szczecin 8 Szczecin 71-611 Stanisława Dubois 9
628 Szczecin 10 Szczecin 71-022 Krakowska 19
629 Szczecin 12 Szczecin 70-821 Emilii Gierczak 32
630 Szczecin 27, FUP Rostocka Szczecin 71-787 Rostocka 111
631 Szczecin 18 Szczecin 70-765 Batalionów Chłopskich 79
632 Szczecin 26 Szczecin 71-047 Hrubieszowska 56
633 Szczecin 27, Obotrycka Szczecin 71-688 Obotrycka 6
634 Szczecin 30 Szczecin 70-428 Grunwaldzki 1
635 Szczecin 33 Szczecin 71-661 Komuny Paryskiej 40
636 Szczecin 34 Szczecin 70-474 Wojska Polskiego 35
637 Szczecin 35 Szczecin 71-119 Jodłowa 23 C
638 Szczecin 37 Szczecin 70-137 Milczańska 51 A
639 Szczecin 43 Szczecin 71-250 Władysława Szafera 186
640 Szczecin 5, FUP Matejki Szczecin 70-520 Jana Matejki 22
641 Świnoujście 1, FUP al.Wojska Polskiego Świnoujście 72-610 Wojska Polskiego 1
642 Wolin Wolin 72-510 Zamkowa 22
643 Szczecin 39, Przyszłości 30 Szczecin 70-893 Przyszłości 30
644 Szczecin 41, Łucznicza 56b Szczecin 71-449 Łucznicza 56b
645 Szczecin 6, FUP Łukasińskiego Szczecin 71-141 Majora Waleriana Łukasińskiego 38 C
646 Szczecin 3, FUP Al. Boh. Warszawy Szczecin 71-071 Bohaterów Warszawy 55
647 Szczecin 18, FUP Metalowa Szczecin 70-745 Metalowa 30
648 Szczecin 37, Włościańska Szczecin 70-018 Włościańska 1
649 Nowogard 1, Dobra Dobra 72-210 Józefa Piłsudskiego 30
650 Stargard Szczeciński 2, FUP Wojska Polskiego Stargard Szczeciński 71-103 Wojska Polskiego 44_2
651 Goleniów 1 Goleniów 72-100 Konstytucji 3 Maja 17
652 Łobez Łobez 73-150 Obrońców Stalingradu 12
653 Świnoujście 1 Świnoujście 72-600 Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
654 Warszawa 8 Warszawa (Mokotów) 02-523 Juliana Bruna 34
655 Warszawa 9 Warszawa (Targówek) 03-370 Łabiszyńska 10
656 Warszawa 14 Warszawa (Bielany) 01-680 Gwiaździsta 27
657 Warszawa 22 Warszawa (Wola) 00-965 Towarowa 5
658 Warszawa 27 Warszawa (Bemowo) 01-380 Powstańców Śląskich 70
659 Warszawa 28 Warszawa (Wola) 01-421 Obozowa 63/65
660 Warszawa 32 Warszawa (Żoliborz) 01-583 Filarecka 3
661 Warszawa 37 Warszawa (Bemowo) 00-365 Kazimierza Wyki 11a
662 Warszawa 40 Warszawa (Śródmieście) 00-273 Starego Miasta 15
663 Warszawa 65 Warszawa (Ochota) 02-035 Filtrowa 62
664 Warszawa 66 Warszawa (Wola) 00-800 Icchoka Lejba Pereca 13/19
665 Warszawa 68 Warszawa (Mokotów) 02-694 Bełdan 2
666 Warszawa 77 Warszawa (Żoliborz) 01-547 Inwalidów 4/6/8
667 Warszawa 85 Warszawa (Bielany) 01-906 Carla Goldoniego 1
668 Warszawa 91 Warszawa (Białołęka) 03-189 Myśliborska 102
669 Warszawa 101 Warszawa (Bielany) 01-945 Wrzeciono 48
670 Warszawa 106 Warszawa (Wawer) 04-520 Korkowa 119/123
671 Warszawa 108 Warszawa (Mokotów) 02-671 Zygmunta Modzelewskiego 85
672 Warszawa 113 Warszawa (Mokotów) 02-696 Domaniewska 41
673 Warszawa 118 Warszawa (Bielany) 01-900 Josepha Conrada 15
674 Warszawa 76, FUP (136)Marconich Warszawa (Wilanów) 02-931 Marconich 3
675 Warszawa 147 Warszawa (Wesoła) 05-077 Jana Pawła II 21
676 Warszawa 93, FUP (151) Łączyny Warszawa (Ursynów) 02-802 Łączyny 8
677 Warszawa 150 Warszawa (Wilanów) 02-975 Sarmacka 5
678 Warszawa 45,FUP.Niedzielskiego 2c lok 104 Warszawa 01-888 Niedzielskiego 2C lok.104
679 Kozienice 1 Kozienice 26-900 Radomska 23
680 Grójec Grójec 05-600 Niepodległości 6
681 Białobrzegi Radomskie Białobrzegi 26-800 11 Listopada 28
682 Ciepielów Ciepielów 27-310 Dionizego Czachowskiego 1
683 Magnuszew Magnuszew 26-910 Saperów 26
684 Mogielnica k. Gró Mogielnica 05-640 Krakowskie Przedmieście 1
685 Rusinów, FUP Odrzywół Odrzywół 26-425 Jana Kilińskiego 33
686 Pionki 1 Pionki 26-670 Konstytucji 3 Maja 7
687 Potworów Potworów 26-414 Łódzka 2
688 Przyłęk Przyłęk 26-704
31
689 Przytyk Przytyk 26-650 Zachęta 57
690 Radom 11 Radom 26-609 Janusza Kusocińskiego 16 d
691 Radom 14, FUP (15) Kozienicka Radom 26-613 Kozienicka 97
692 Rusinów Rusinów 26-411 Szkolna 33a
693 Zakrzew k. Radomia Zakrzew 26-652
2
694 Zwoleń Zwoleń 26-700 Władysława Jagiełły 10
695 Ciechanów 1 Ciechanów 06-400 Grodzka 1
696 Baboszewo Baboszewo 09-130 Jana i Antoniego Brodeckich 1
697 Grudusk Grudusk 06-460 Ciechanowska 54
698 Żuromin Żuromin 09-300 Warszawska 7/13
699 Łaskarzew Łaskarzew 08-450 Alejowa 14
700 Maciejowice k. Garwolina Maciejowice 08-480 Kościelna 3
701 Pilawa Pilawa 08-440 Wyzwolenia 75
702 Wilga Wilga 08-470 Warszawska 58
703 Cegłów Cegłów 05-319 Tadeusza Kościuszki 6
704 Dobre k. Mińska Mazowieckiego Dobre 05-307 Tadeusza Kościuszki 28
705 Kołbiel Kołbiel 05-340 Tadeusza Kościuszki 1
706 Andrzejewo k. Czyżewa Andrzejewo 07-305 Wysocka 1A
707 Łyse Łyse 07-437 Poległych 22
708 Płoniawy-Bramura Płoniawy-Bramura 06-210
64
709 Różan Różan 06-230 Warszawska 8
710 Wąsewo Wąsewo 07-311 Zastawska 13
711 Zaręby Kościelne Zaręby Kościelne 07-323 Kowalska 14
712 Otwock 1 Otwock 05-400 Armii Krajowej 1
713 Piaseczno k. Warszawy 6 Piaseczno 05-509 Rubinowa 55 A
714 Sierpc Sierpc 09-200 Płocka 22
715 Słubice Słubice 09-533 Płocka 41
716 Staroźreby Staroźreby 09-440 Kościelna 39
717 Wyszogród Wyszogród 09-450 Rynek 1
718 Zawidz Kościelny Zawidz Kościelny 09-226 Mazowiecka 24
719 Pruszków 1 Pruszków 05-800 Fryderyka Chopina 64
720 Pruszków 1, FUP (6) Helenowska Pruszków 05-804 Helenowska 3
721 Grębków k. Kałuszyna Grębków 07-110 Warszawska 5
722 Jabłonna Lacka Jabłonna Lacka 08-304 Targowa 2
723 Korytnica k. Węgrowa Korytnica 07-120 Wyzwolenia 3
724 Kosów Lacki Kosów Lacki 08-330 Wolności 14
725 Łosice Łosice 08-200 Tadeusza Kościuszki 3
726 Mokobody Mokobody 08-124 Cmentarna 1
727 Platerów Platerów 08-210 Pocztowa 10
728 Sokołów, FUP Repki Repki 08-307 Parkowa 9
729 Sadowne Sadowne 07-140 Tadeusza Kościuszki 32
730 Sokołów Podlaski 1 Sokołów Podlaski 08-300 Wolności 44
731 Sterdyń Sterdyń 08-320 Wojska Polskiego 11
732 Zbuczyn Zbuczyn 08-106 Lipowa 2
733 Ząbki 1 Ząbki 05-091 Orla 8
734 Obryte Obryte 07-215
21
735 Wyszków 4, FUP Somianka Somianka 07-203
8
736 Jelenia Góra 1 Jelenia Góra 58-500 Pocztowa 9/10
737 Jelenia Góra 7 Jelenia Góra 58-505 Ratuszowy 56
738 Jelenia Góra 12 Jelenia Góra 58-570 Fryderyka Chopina 10
739 Jelenia Góra 14 Jelenia Góra (Zabobrze) 58-508 Tadeusza Sygietyńskiego 8
740 Nowogrodziec Nowogrodziec 59-730 Kolejowa 48
741 Głogów 2 Głogów 67-210 1 Maja 1
742 Kamienna Góra 1 Kamienna Góra 58-400 Papieża Jana Pawła II 31
743 Legnica 2 Legnica 59-220 Dworcowa 4
744 Lubań Śląski 1 Lubań 59-800 3 Maja 1
745 Lubin 1 Lubin 59-300 Odrodzenia 4
746 Lubin 4 Lubin 59-302 Tadeusza Kościuszki 11
747 Oleśnica Śląska 1 Oleśnica 56-400 3 Maja 50-52
748 Chocianów 1 Chocianów 59-140 Pocztowa 12
749 Przemków 1 Przemków 59-170 Głogowska 43
750 Jedlina-Zdrój Jedlina-Zdrój 58-330 Warszawska 6
751 Szczawno-Zdrój Kolejowa Szczawno-Zdrój 58-310 Kolejowa 9
752 Wałbrzych 1 Wałbrzych 58-300 Juliusza Słowackiego 9
753 Wałbrzych 11 Wałbrzych 58-309 Władysława Broniewskiego 65a
754 Wałbrzych 14 Wałbrzych 58-316 Hetmańska 1
755 Bielawa 1 Bielawa 58-260 Piastowska 16
756 Bolków Bolków 59-420 Kamiennogórska 17
757 Dzierżoniów 1 Dzierżoniów 58-200 Rynek 38
758 Dzierżoniów 2 Dzierżoniów 58-203 Henryka Sienkiewicza 22
759 Jawor 1 Jawor 59-400 Kolejowa 13
760 Jelcz-Laskowice 3 Jelcz-Laskowice 55-231 Józefa Bożka 15
761 Środa Śląska Środa Śląska 55-300 Kolejowa 25
762 Trzebnica Trzebnica 55-100 Księdza Dziekana Wawrzyńca Bochenka 7
763 Wrocław 26 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) 54-612 Mińska 5
764 Wrocław 32 Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) 50-065 Rynek 28
765 Wrocław 65 Wrocław (Wrocław-Krzyki) 52-200 Admirała Józefa Unruga 13-15
766 Żmigród Żmigród 55-140 Kolejowa 11
767 Wrocław 10 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) 51-311 Bolesława Krzywoustego 325
768 Wrocław 36 Wrocław (Wrocław-Psie Pole) 50-211 Józefa Ignacego Kraszewskiego 17 A B
769 Wrocław 42 Wrocław (Wrocław-Krzyki) 50-522 Ciepła 42624
770 Wrocław 44 Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) 53-675 Legnicka 30
771 Wrocław 57 Wrocław (Wrocław-Stare Miasto) 53-638 Stefana Czarnieckiego 15
772 Wrocław 9 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) 51-673 Partyzantów 17
773 Bolesławiec Śląski 1 Bolesławiec 59-700 Kaszubska 5
774 Wrocław 68 Wrocław (Wrocław-Krzyki) 50-000 Stanisława Małachowskiego 1-9
775 Cybinka Cybinka 69-108 Słubicka 22
776 Gorzów Wielkopolski 1 Gorzów Wielkopolski 66-400 Kazimierza Jagiellończyka 4
777 Gorzów Wielkopolski 12 Gorzów Wielkopolski 66-410 Pocztowa 19
778 Gorzów Wielkopolski 16 Gorzów Wielkopolski 66-414 Kombatantów 2
779 Lubsko 1 Lubsko 68-300 Powstańców Wielkopolskich 4A
780 Międzyrzecz 1 Międzyrzecz 66-300 Generała Karola Świerczewskiego 16
781 Nowa Sól 1 Nowa Sól 67-100 Zjednoczenia 4
782 Strzelce Krajeńskie Strzelce Krajeńskie 66-500 Gorzowska 1
783 Kargowa, Bojadła Bojadła 66-130 Sulechowska 8
784 Kargowa Kargowa 66-120 Sulechowska 8
785 Sulęcin Sulęcin 69-200 Jana Kilińskiego 9
786 Zielona Góra 2, FUP (13) Pomorskie Zielona Góra 65-548 Osiedle Pomorskie 13
787 Żary 1 Żary 68-200 Pocztowa 3/4